Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
UNIKATNA TASNA NOVA
UNIKATNA TASNA NOVA UNIKATNA TASNA NOVA UNIKATNA TASNA NOVA UNIKATNA TASNA NOVA

UNIKATNA TASNA NOVA

1800 МКД

Бренд: unoone

Град: Скопје

Материјали: materijal nitni cvrst

Ознаки: nenosena izrabotka nova racna

Состојба: ново со етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 9.1.2023

Прегледи: 176

10

Unikatna tasnicka, nova, seuste so etiketa. Racna izrabotka od UnoOne ( moze da gi vidite na Instagram) Cvrsta, celosno prekriena so nitni. Epten stosna i unikatna. Vnatresniot del e kadifen. Kupena 2800 den.

MajaSkopje

83
0

Членот го следат

120

Членот ги следи

5