Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza stradivarius
Bluza stradivarius Bluza stradivarius Bluza stradivarius Bluza stradivarius Bluza stradivarius

Bluza stradivarius

290 МКД

Големина: L

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: bluza nova

Состојба: ново без етикета

Боја: маслинесто

Додадено: 15.1.2023

Прегледи: 97

1

Maslinesto zelena bluza od stradivarius. Nikogas ne e oblecena. Prakam kargo sekoj den, sredbi ne praktikuvam.

elovefashion

122
3

Членот го следат

106

Членот ги следи

10