Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara маица
Zara маица Zara маица Zara маица

Zara маица

400 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ...

Состојба: ново со етикета

Боја: црно бело

Додадено: 15.1.2023

Прегледи: 82

1

Многу модерна маица, во одлчна состојба, предниот дел е краток а од позади подолга

Sandra234

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0