Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova Jakna
Nova Jakna Nova Jakna Nova Jakna Nova Jakna

Nova Jakna

2000 МКД

Големина: M

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: jakna

Ознаки: nova

Состојба: ново со етикета

Боја: беж розе

Додадено: 16.1.2023

Прегледи: 141

3

Продавам Нова јакна Од Mango Грција. Штотуку купена . Цена 2.000 мкд.

Kejtti

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0