Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bolero
Bolero Bolero

Bolero

150 МКД

Големина: 36

Бренд: nz

Град: Велес

Материјали: pamuk ///

Ознаки: prolet/esen

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 17.1.2023

Прегледи: 60

0

Sivo bolero, odgovara na S/M. Bez mani i ostetuvanja

Winona

8
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3