Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Lancinja so kristal
Lancinja so kristal Lancinja so kristal

Lancinja so kristal

650 МКД

Бренд: .....

Град: Скопје

Материјали: kristal

Ознаки: novi

Состојба: ново без етикета

Боја: темно зелено розе

Додадено: 20.1.2023

Прегледи: 95

2

Tri lancinja so kristali(pecurka,srce i kristal) Skroz se novi.Dobieni za podarok no kerkata ne gi nosi zatoa sto veke ima takvi formi😊 Komplet 650den Posebno 250den eden

bijanka

327
0

Членот го следат

69

Членот ги следи

11