Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Спортски обувки За планинарење Планинарски водоотпорни обувки
Планинарски водоотпорни обувки
Планинарски водоотпорни обувки Планинарски водоотпорни обувки Планинарски водоотпорни обувки Планинарски водоотпорни обувки

Планинарски водоотпорни обувки

500 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: гума платно

Ознаки: сочувани

Состојба: многу добра

Боја: сиво светло плаво

Додадено: 24.1.2023

Прегледи: 383

4

Преубави обувки , удобни ,водоотпорни Покрај тоа што се за планинарење може да се носат и за секојдневна спортска комбинација Сиви со плави додатоци Носени но одлично сочувани

ANNA.BAL

13
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0