Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni
Pantaloni Pantaloni

Pantaloni

400 МКД

Големина: S

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: pantaloni,bordo

Состојба: одлично

Боја: бордо

Додадено: 28.1.2023

Прегледи: 98

1

Bordo pantaloni so lastik,odgovaraat na S i M.Noseni ednas.

miloseskamar26

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0