Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M djemper
H&M djemper H&M djemper H&M djemper H&M djemper

H&M djemper

300 МКД

Големина: S

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: h&m

Состојба: многу добра

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 81

0

Djemper od H&M, broj: S, pamucna pletka, mnogu prijaten. Samo 2-3 pati oblecen, kako nov.

vesna1234

131
0

Членот го следат

111

Членот ги следи

7