Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Keramida blejzer
Keramida blejzer Keramida blejzer

Keramida blejzer

399 МКД

Големина: 42

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: somot

Ознаки: kako novo

Состојба: одлично

Боја: портокалово

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 128

1

Keramida boja sako Esensko paltence Broj L Perfektna sostojba Namaleno!

Sweet27

403
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

104