Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nametka crno bela
Nametka crno bela Nametka crno bela

Nametka crno bela

599 МКД

Бренд: tursko

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: novo

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 193

2

Crni bela nametka Broj L odgovara do 42. Dolga e Vo perfektna sostojba, mnogu tipska

Sweet27

403
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

104