Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Koton Maica
Koton Maica

Koton Maica

100 МКД

Големина: 38

Бренд: koton

Град: Берово

Материјали: pamuk mreza

Ознаки: leto

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 44

0

Bela pamucna maica so mreza. Golema i siroka, so golem razrez kaj pazuvite. Bez mani i ostetuvanja.

Winona

7
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

2