Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Temnozelena volnena rolka
Temnozelena volnena rolka Temnozelena volnena rolka Temnozelena volnena rolka

Temnozelena volnena rolka

400 МКД

Големина: L

Бренд: lambswool

Град: Скопје

Материјали: 20%poliamid 80%volna

Ознаки: toplo rolka kvalitetno temnozeleno volna

Состојба: одлично

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 63

1

Temno zelena volnena rolka, unisex model. 80% volna, 20% poliamid, uniseks model. Ne e tesna. Vo perfektna sostojba, kratko nosena Cenata e fiksna

AnaviSk

486
0

Членот го следат

217

Членот ги следи

7