Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Massimo Dutti farmerki
Massimo Dutti farmerki Massimo Dutti farmerki

Massimo Dutti farmerki

500 МКД

Големина: 36

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: фармерки dolgi панталони farmerki pantaloni

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 144

1

Многу меки удобни памучни фармерки. Нема оштетувања

Anna00

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0