Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Кошули Памучна долга кошула
Памучна долга кошула
Памучна долга кошула Памучна долга кошула Памучна долга кошула Памучна долга кошула Памучна долга кошула

Памучна долга кошула

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: евтина карирана топла

Состојба: ново без етикета

Боја: бордо

Додадено: 3.2.2023

Прегледи: 93

0

Убава карирана, долга, памучна кошула. Купена кога бев трудна и не се сеќавам дали и еднаш ја имам облечено. Може да се носи со каиш како фустанче или на фармерка/хеланка. Топла е, средна дебелина, мека и пријатна. Јас сум величина М и може да видите како ми стои. Пишува дека е 44 број, но според мене одговара на Л-ХЛ величина

pikachu

223
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

14