Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nametka
Nametka Nametka

Nametka

250 МКД

Големина: 36

Бренд: нз

Град: Берово

Материјали: pamuk sintetika

Ознаки: esen prolet

Состојба: одлично

Боја: шарено

Додадено: 3.2.2023

Прегледи: 61

0

Efektna pokratka sarena nametka/ bluza. Malku e rastegliv materijalot, a velicinata odgovara za S. Bez mani i ostetuvanja.

Winona

7
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

2