Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дебел капут
Дебел капут Дебел капут Дебел капут

Дебел капут

900 МКД

Големина: 40

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: хх

Ознаки: нов убав модерен евтин

Состојба: одлично

Боја: плаво

Додадено: 4.2.2023

Прегледи: 211

0

Убав дебел, долг и топол капут. Навистина прекрасен модел, со неодредена сиво-сина боја која лесно се комбинира. Зимски, голема капа и внатрешни копчиња. Носен е 2-3 пати, величината е Л-ХЛ. Јас носам М и може да се види како ми стои.

pikachu

223
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

14