Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
tunika so rolka
tunika so rolka tunika so rolka

tunika so rolka

350 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: volnica

Ознаки: pleteno

Состојба: многу добра

Боја: виолетово

Додадено: 5.2.2023

Прегледи: 119

1

Tunika super socuvana odgovara od 36 vl do 38 vel Dimenzii obem 98 sm labavo dolzina 74smw

miratae123

42
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

53