Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crni cizmi
Crni cizmi Crni cizmi

Crni cizmi

700 МКД

Големина: 40

Бренд: xx

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: vrvki cozmi crni 40

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 19.2.2023

Прегледи: 99

1

Crni cizmi, skoro novi. Bez nitu edna maana nitu bilo kakvo ostetuvanje. Kupeni obleceni ednas i zaboraveni. Udobni i topli na mala gumena potpetica.

nadika

36
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

7