Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
RESERVED кошула
RESERVED кошула RESERVED кошула RESERVED кошула RESERVED кошула

RESERVED кошула

200 МКД

Големина: 36

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: нема

Состојба: многу добра

Боја: плаво бело

Додадено: 21.2.2023

Прегледи: 347

6

Кошула на reserved памучна модел кој се носи широк и покус,ракавите се прават 3/4 ,супер состојба. Може да осговарра и на 38 големина.Одличен модел за со фармерки.

20112012

14
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0