Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sako
Sako

Sako

500 МКД

Големина: XL

Бренд: oltre

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: oltre crno sako

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 23.2.2023

Прегледи: 319

2

Odlicno socuvano Oltre marka sako

natt1234

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0