Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Ранци Novo rance duki daso
Novo rance duki daso
Novo rance duki daso Novo rance duki daso Novo rance duki daso

Novo rance duki daso

550 МКД

Бренд: duki daso

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Додадено: 23.2.2023

Прегледи: 249

3

Novo dobieno na podarok, imam mnogu i ne stignuva na red, zatoa e tuka po simbolicna cena.

ivana0704

104
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

7