Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Еко кожа панталони
Еко кожа панталони Еко кожа панталони Еко кожа панталони Еко кожа панталони

Еко кожа панталони

600 МКД

Големина: 34

Бренд: reserved

Град: Крива Паланка

Материјали: еко кожа

Ознаки: панталони

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 23.2.2023

Прегледи: 465

2

Еко кожа панталони од Reserved, ги нарачав од сајтот, но за жал мали ми се. Во живо се уште поубави. Димензии: Струк 34 cm Колкови 40 cm Целосна должина 95 cm Ширина на ногавица 12 cm

SendiD

18
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0