Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Рез.Блузон hype
Рез.Блузон hype Рез.Блузон hype Рез.Блузон hype Рез.Блузон hype

Рез.Блузон hype

450 МКД

Големина: XL

Бренд: hype

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: sarena

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 26.2.2023

Прегледи: 120

2

Hype блузон ХЛ. Внатре малку фатиран. Топол за поладни денови. Облечен 2-3 пати нема траги од носење

crvenkapa

230
0

Членот го следат

293

Членот ги следи

9