Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови панталони
Нови панталони Нови панталони Нови панталони Нови панталони

Нови панталони

750 МКД

Големина: 38

Бренд: клаудиа стратер

Град: Скопје

Материјали: меш

Ознаки: шарени

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 26.2.2023

Прегледи: 195

2

Клаудиа стратер нови панталони бр.38. Среден струк, ја следат линијата на ногата. Напред имаат раб за поубав изглед . Основата е црна

crvenkapa

230
0

Членот го следат

293

Членот ги следи

9