Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mac нови фармерки
Mac нови фармерки Mac нови фармерки Mac нови фармерки Mac нови фармерки

Mac нови фармерки

560 МКД

Големина: 39

Бренд: mac

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: sivi

Состојба: ново со етикета

Боја: сиво

Додадено: 26.2.2023

Прегледи: 95

1

Mac нови фармерки бр.27. Одговараат за 38 и за 40ка потесни. Памук и многу еластин.

crvenkapa

230
0

Членот го следат

293

Членот ги следи

9