Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ЧОЗМИ - ШТИКЛИ
ЧОЗМИ - ШТИКЛИ ЧОЗМИ - ШТИКЛИ ЧОЗМИ - ШТИКЛИ ЧОЗМИ - ШТИКЛИ

ЧОЗМИ - ШТИКЛИ

450 МКД

Големина: 37

Град: Скопје

Материјали: антилоп

Ознаки: штикли

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 27.2.2023

Прегледи: 115

1

Црни чизми-штикли од антилоп, имаат врвки за подесување на широчината со златни детали Во ослична состојба, како нови, носени само еднаш, штиклата е здрава Величина 37 Цена 450 продадени

Robertina

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

5