Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
RESERVED БАЛЕТАНКИ
RESERVED БАЛЕТАНКИ RESERVED БАЛЕТАНКИ RESERVED БАЛЕТАНКИ

RESERVED БАЛЕТАНКИ

400 МКД

Големина: 36

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: балетанки

Состојба: одлично

Боја: праска

Додадено: 27.2.2023

Прегледи: 201

1

Reserved балетанки Во одлична состојба, носени два ти пати, без никакви оштетувања и гребнатинки, на сликите се забележува дека внатрешните перничиња се нови Величина 36 Цена 400

Robertina

6
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5