Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Спортски обувки / Патики / Нови женски патики QT RACER 2.0 SHOES

SofijaDory

Скопје

Нови женски патики QT RACER 2.0 SHOES

1700 МКД

1

Детали за производот

Големина: 42.5

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: врвки текстил

Ознаки: пешачење ултрамеко трчање комфорт

Состојба: ново со етикета

Боја: крем светло плаво

Опис

Ултра удобни Adidas патики за целодневна удобност. Создадени за секоја пригода, трчање, пешачење или casual варијанта. Нови со етикета од продавница, одговараат на број 41 ili 27 cm должина на стапало.

Додадено: 27.2.2023

Прегледи: 469