Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Получизми
Получизми Получизми Получизми Получизми Получизми

Получизми

700 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: получизми рамни чевли нови

Состојба: ново со етикета

Боја: беж

Додадено: 28.2.2023

Прегледи: 319

2

Преубава беж нијанса. Чизмичките се потполно нови, големина 38. Без размени, цена фиксна.

Tanja123

89
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

7