Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Konduri
Konduri Konduri Konduri Konduri

Konduri

600 МКД

Големина: 39

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: lakirani

Ознаки: kunduri

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 1.3.2023

Прегледи: 208

3

Kunduri mnogu socuvani br 39

Flowerfashion1

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0