Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara FAUX LEATHER jacket
Zara FAUX LEATHER jacket

Zara FAUX LEATHER jacket

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: faux leather

Ознаки: zara

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 3.3.2023

Прегледи: 326

12

Zara FAUX LEATHER јакна, величина S

marija:)

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0