Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara dzemper
Zara dzemper Zara dzemper

Zara dzemper

250 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Струмица

Материјали: acrylic wool nylon

Ознаки: karirano moderno

Состојба: многу добра

Боја: портокалово виолетово

Додадено: 4.3.2023

Прегледи: 114

0

Pleten kariran dzemper Zara, oblecen samo ednas L velicina

Queen54

71
2

Членот го следат

43

Членот ги следи

25