Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mala slatka tasnicka Doca
Mala slatka tasnicka Doca Mala slatka tasnicka Doca Mala slatka tasnicka Doca Mala slatka tasnicka Doca Mala slatka tasnicka Doca

Mala slatka tasnicka Doca

950 МКД

Бренд: doca

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: interesna kako nova

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 5.3.2023

Прегледи: 254

3

Mnogu slatka tasnicka od Doca, vo bebesko roze boja, nosena dva tri pati.Nema nikakvi ostetuvanja nitu znaci za nosenje, no za mene e mala, preferiram golemi tasni

Emili280678

129
2

Членот го следат

79

Членот ги следи

32