Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pletena maica!
Pletena maica!

Pletena maica!

250 МКД

Големина: 38

Бренд: racna izrabotka

Град: Струга

Материјали: pamuk

Ознаки: racno pletena

Состојба: ново без етикета

Боја: црно шарено

Додадено: 5.3.2023

Прегледи: 80

1

Izrabotena so pamucen konec, racno pletena. Golemina S/M.

rusokosa

68
2

Членот го следат

20

Членот ги следи

13