Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Големи чанти Нова со етикета голема ташна duki daso
Нова со етикета голема ташна duki daso
Нова со етикета голема ташна duki daso Нова со етикета голема ташна duki daso Нова со етикета голема ташна duki daso

Нова со етикета голема ташна duki daso

700 МКД

Бренд: duki dask

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna canta

Состојба: ново со етикета

Додадено: 8.3.2023

Прегледи: 305

7

Нова голема ташна со етикета од duki daso плус кружно новчаниче кое се вади, бојата е многу светло крем Димензии: должина 38 см висина 27,5 см ширина 13 см

esa1995

34
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0