Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LINEA Nova suknja - vel L
LINEA Nova suknja - vel L LINEA Nova suknja - vel L LINEA Nova suknja - vel L LINEA Nova suknja - vel L LINEA Nova suknja - vel L

LINEA Nova suknja - vel L

400 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: suknja crna

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 8.3.2023

Прегледи: 281

9

LINEA Crna suknja postavena samo pominata niz voda i ne e voopsto nosena materijalceto e zorzet nekoja mesav i ne se guzva slobodno paga na kaivceto stranicno i lasticinja se siri vel 40 Struk 42 cm i lasticinja stranicno Dolz 78 cm a postavata e pokratka / 10 -15 cm pod koleno

nakitce

313
0

Членот го следат

116

Членот ги следи

0