Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

250 МКД

Големина: M

Бренд: nz

Град: Битола

Материјали: likra

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 9.3.2023

Прегледи: 155

1

Mnogu ubavo fustance, kako likra e materijalot i ne se guzva, rasteglivo.

Vera**

16
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

36