Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki original
Patiki original Patiki original Patiki original Patiki original Patiki original

Patiki original

1500 МКД

Големина: 39

Бренд: guess

Град: Куманово

Материјали: poliuretan

Ознаки: original

Состојба: многу добра

Боја: бело сребрено

Додадено: 10.3.2023

Прегледи: 221

0

Patiki vo odlichna sostojba bez mana

Natali984

18
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

3