Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Потпетици Со ремен околу глуждот Минт сандалки на ниска штикла
Минт сандалки на ниска штикла
Минт сандалки на ниска штикла

Минт сандалки на ниска штикла

250 МКД

Град: Битола

Материјали: еко кожа

Ознаки: минт

Состојба: многу добра

Боја: минт

Додадено: 12.3.2023

Прегледи: 371

1

Сандали еднаш облечени 39

MilaTrajkovska

276
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

1