Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шарено сако
Шарено сако

Шарено сако

400 МКД

Големина: 36

Град: Битола

Материјали: тегет

Ознаки: шарено

Состојба: ново без етикета

Боја: портокалово

Додадено: 12.3.2023

Прегледи: 658

4

Сако донесено од Австралија, но мене ми е мало

MilaTrajkovska

287
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

1