Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кремови балетанки
Кремови балетанки

Кремови балетанки

200 МКД

Големина: 38

Бренд: грендха

Град: Битола

Материјали: гума, плиш

Ознаки: крем

Состојба: многу добра

Боја: беж

Додадено: 12.3.2023

Прегледи: 78

0

Облечени неколку пати ама мали ми се

MilaTrajkovska

276
0

Членот го следат

40

Членот ги следи

1