Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov komplet za kosa Balea
Nov komplet za kosa Balea Nov komplet za kosa Balea

Nov komplet za kosa Balea

250 МКД

Бренд: balea

Град: Струга

Материјали: kosa shampon maska

Ознаки: kosa shampon maska

Состојба: ново со етикета

Додадено: 14.3.2023

Прегледи: 91

0

Nov komplet za kosa kd Balea,shampon + maska za kosa,dobieni kako 8mo martovski podarok,no koristam drug vid kozmetika za kosa. Rok na upotreba ima na vtorata slikaa,na shamponot do 04.2025,a na masakata do 02.2025 Bez zameni

snowgirl

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0