Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Belo proletno palto - vel M/L
Belo proletno palto - vel M/L Belo proletno palto - vel M/L Belo proletno palto - vel M/L Belo proletno palto - vel M/L Belo proletno palto - vel M/L

Belo proletno palto - vel M/L

400 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastin

Ознаки: proletno palto

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 15.3.2023

Прегледи: 56

0

Belo palto idealno za prolet So patent i kais za zakopcuvanje Napred so dzebovi Sostav pamuk 70 % i elastin 30% Najdobro odgovara za M ili malo L Odlicna sostojba

nakitce

308
0

Членот го следат

112

Членот ги следи

0