Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Zara маичка/фустанче 400 денари
Zara маичка/фустанче 400 денари
Zara маичка/фустанче 400 денари Zara маичка/фустанче 400 денари Zara маичка/фустанче 400 денари Zara маичка/фустанче 400 денари

Zara маичка/фустанче 400 денари

400 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: zara

Состојба: одлично

Боја: плаво бело

Додадено: 17.3.2023

Прегледи: 127

2

Zara маичка/ фустанче број L но е доста широка одговара за XXL, од напред е со карнери позади е памучна, пријатен материјал. Погодна е за plus size, mid siZe, трудници 🌼🌼🌼🌼

Irina123

6
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

23