Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Свечен комбилизон нов
Свечен комбилизон нов Свечен комбилизон нов

Свечен комбилизон нов

1000 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: полиестер ликра светки

Ознаки: комбилизон

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 22.3.2023

Прегледи: 145

1

Свечен комбилизон, има постава па одозгора тенок мрежаст материјал со светки. Не е носен ниту еднаш, стоен до сега во вакум ќеса. Величина Ѕ/М има ликра.

oldbutnew

3
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0