Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шорц / Sorc
Шорц / Sorc Шорц / Sorc Шорц / Sorc

Шорц / Sorc

350 МКД

Големина: M

Град: Куманово

Материјали: pamuk

Ознаки: sorc pamuk novo crn

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 22.3.2023

Прегледи: 99

1

Novi sorcevi, za vo leto so visok struk na otkopcuvanje nemaat patent, udobni so odlicen matrijal

mellannija

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0