Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mini fustance
Mini fustance Mini fustance

Mini fustance

300 МКД

Големина: M

Бренд: tu

Град: Скопје

Материјали: polyester elastin

Ознаки: fustance

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 28.3.2023

Прегледи: 73

0

Mini fustance odgovara i na L ima likra. Novo ne noseno.

zanaaaa

1
1

Членот го следат

1

Членот ги следи

5