Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Памучни долна маица
Памучни долна маица Памучни долна маица

Памучни долна маица

50 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: само испрана неносена

Состојба: ново без етикета

Додадено: 4.4.2023

Прегледи: 99

0

Нова , неносена , само испрана Памучна Величина Ѕ

ANNA.BAL

13
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0