Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elek-nam 100
Elek-nam 100 Elek-nam 100 Elek-nam 100

Elek-nam 100

150 МКД

Големина: 40

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Додадено: 23.4.2023

Прегледи: 185

0

Teksasniot elek e nosen vo solidna sostojba, goleminata mi e pisana Otprilika,pisuva M

KarolinaSpasik

17
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

6